12 sierpnia 2016

43. Stefan Kraft

Cześć!
W ostatnich dniach w końcu znalazłam czas i udało mi się wysłać dwa listy, do Romana Koudelki i Kuby Kota. Mam także za sobą kilka wymian, a na kopertę z jednej z nich bardzo czekam, bo jest w niej karta fischer Adama Małysza, którą próbuje zdobyć od początku swojej przygody z autografami. :) W niedzielę jadę na zawody do Bystrej. Na początku nie wiedziałam, czy uda mi się wybrać, ale teraz nie ma ku temu przeciwwskazań i kolejny raz będę miała okazję sprawdzić się w roli fotoreportera, bardzo się cieszę! Będzie to także moja próba generalna przed LPK. :) Znalazłam także trochę czas i zaktualizowałam prawie wszystkie dotychczasowe posty z autografami. W niektórych pokazałam Wam nowe karty, a w innych zdjęcia, które są podpisane przez zawodników, zobaczcie sami. Zerknijcie także do zakładki wymiana. :) Przypominam także o zdjęciach na urodziny dla Davida. Dzisiaj założyłam też nowego snapchata, moja nazwa to dreamcometrue98. Kiedy będę jeździć za zawody postaram się na bieżąco co nieco dla Was dodawać. ;)

Aktualizacje:
Kamil Stoch: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/09/1-kamil-stoch.html
Andreas Schuler: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/09/czesc-dzisiaj-postanowiam-pokazac-wam.html
Michael Hayboeck: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/10/3-michael-haybock.html
Dawid Kubacki: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/10/4-dawid-kubacki.html
Luca Egloff: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/10/7-luca-egloff-wywiad.html
Simon Ammann: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/12/13-simon-ammann.html
Peter Prevc: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/01/18-peter-prevc.html
Thomas Diethart: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/01/19-thomas-diethart.html
Karl Geiger: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/06/38-karl-geiger-plastron.html
Manuel Fettner: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/07/41-manuel-fettner-plastron.html

Co ostatnio słychać w świecie skoków? Prawie dwa miesiące wcześniej został ogłoszony program Letniego Pucharu Kontynentalnego w Wiśle. Mnie on bardzo odpowiada, a Wiśle postaram się być już w piątek późnym popołudniem. Zobaczymy jednak jak to będzie, bo niestety wtedy do wszystkich zajęć dojdzie także szkoła, a nie ukrywam, że ten rok szkolny jest dla mnie bardzo ważny ze względu na maturę. Mimo to na zawodach będę na pewno. :) Program możecie zobaczyć tutaj ---> http://skoki24.pl/2016/08/10/wrzesien-lpk-wisla-program/ Wybieracie się na te wrześniowe zawody?

W ostatnim czasie napisałam także swoje podsumowanie pierwszego etapu LGP ---> http://skoki24.pl/2016/08/08/latajacy-kot-spokojny-stoch-czyli-pierwsza-czesc-lgp-nami/. Zachęcam do zaglądnięcia. Jest to oczywiście moja subiektywna ocena, ale wydaje mi się, że wielu kibiców może ją podzielać. :) Bardzo podoba mi się, ze coraz więcej młodych skoczków zaczyna się pokazywać z jak najlepszej strony. Oby utrzymywali dobrą formę także zimę, bo taka różnorodność w Pucharze Świata będzie bardzo interesująca.

Poznaliśmy także pierwsze składy na LGP w Hakubie. W swojej ojczyźnie zaprezentuje się mocna obsada Japończyków z Noriakim Kasai na czele. W kolejnych letnich zawodach na pewno wystartują także: Kevin Bickner, Will Rhoads i Mackenzie Boyd-Clowes. Nie mamy jeszcze żadnej informacji dotyczącej Polaków, ale jest możliwość, że w Japonii zobaczymy kadrę B. Byłaby to okazja do zobaczenia pozostałych naszych skoczków w zawodach najwyższej rangi. Ciekawe czy także im służą zmiany. Jak można wnioskować, choćby po postawie Jana Ziobro w Wiśle, raczej tak, ale czas pokaże. :) Przed nami także kolejne zawody FIS Cupu i Letniego Pucharu Kontynentalnego. Tym razem rywalizacja zawita do Kuopio. ;)

A dzisiejszy post uzupełni autograf Stefana Kraft. Austriak to zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2014/2015. Na swoim koncie ma także brązowy medal mistrzostw świata i mistrzostwach świata w lotach oraz jest rekordzistą swojego kraju w długości lotu. Podczas swojej dotychczasowej kariery 19 razy stał na podium Pucharu Świata. :)

Imię: Stefan 
Nazwisko: Kraft
Kraj: Austria
Klub: SV Schwarzach-Salzburg
Data urodzenia: 13 maja 1993
Rekord życiowy: 246,5 m na Vikersundbakken w Vikersund (14 lutego 2016)

Karty Stefana zdobywałam w różny sposób. Dwie z nich pochodzę z zawodów LGP w Wiśle z 2015 roku i bieżącego. Kolejne dwie zdobyłam dzięki wymianą, a jeszcze jedną listem od samego Stefana. :) Moje zdjęcie z Austriakiem zrobiłam rok temu w Wiśle, a w tym roku zostało ono podpisane. Obecnie mam go w swojej antyramie, która w całości jest poświęcona skokom. :)
Po swoim przyjeździe z Bystrej tradycyjnie przygotuje dla Was relację z tych zawodów, a wszystkich którzy mają blisko zachęcam do wybrania się na niedzielną wycieczkę i pooglądania naszych małych mistrzów. :)

Trzymajcie się! 


15 komentarzy: