27 września 2015

2. Andreas Schuler + AKREDYTACJA

Cześć !

Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam autografy młodego szwajcarskiego skoczka Andreasa Schulera. Mimo, że jak na razie nie odniósł żadnych znaczących sukcesów z pewnością, jest to obiecująca postać. Dlatego warto mieć jego autograf w swojej kolekcji.
 Podczas LGP nikomu nie odmówił autografu, przynajmniej ja nie widziałam takiej sytuacji co jest dodatkowym plusem :)
Jadąc do Wisły przygotowałam jego zdjęcie do podpisu. Sądząc po minie Andreasa, był zaskoczony, że ktoś wpadł na ten pomysł.

Imię : Andreas
Nazwisko : Schuler
Kraj : Szwajcaria
Klub : Einsiedeln
Data urodzenia : 30 grudnia 1995

Aktualizacja 12.08.2016r.
Jeden autograf zdobyłam bezpośrednio w Wiśle (ten trzeci). Natomiast dwa kolejne podpisane zdjęcia otrzymałam pisząc prośbę do Andreasa. Niestety nie mogę publikować adresu, ale chętnych zapraszam do napisania maila.

Od Andreasa otrzymałam także miłą niespodziankę, akredytację z zawodów Letniego Pucharu Kontynentalnego w Wiśle ! :). Młody Szwajcar odpisał także na mój list.


Ponieważ, są to moje początki dodałam dwa posty podczas weekendu. Od tej pory będę publikować regularnie co tydzień, żeby materiałów wystarczyło jak najdłużej.
Miłej niedzieli ! :)

4 komentarze:

 1. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. nie prosiłam, pisząc do Andreasa pytałam jak mogę zdobyć autograf, wtedy Andi wyjaśnił mi, że nie ma jeszcze swoich kart, więc wyśle mi podpisane zdjęcia i akredytacje, to była jego inicjatywa :)

   Usuń