17 czerwca 2016

38. Karl Geiger + PLASTRON

Cześć!
Zbliżające się z każdym dniem wakacje to cudowna wizja. W sumie można powiedzieć, że ja zaczęłam je już dzisiaj, bo wszystko poprawione, a oceny wystawione. Może nie ma się za bardzo czym chwalić, ale źle też nie jest. Tak tęsknię za skokami, że w następny weekend wybieram się do Bystrej, gdzie odbędą się zawody dla najmłodszych adeptów skoków. Po powrocie przygotuję dla Was relację ze zdjęciami. Ogólnie cały lipiec będę stawiała na takie właśnie sprawozdania z zawodów, po na kilku będę. Nie zapomniałam także o wywiadzie, które jest prawie gotowy i w najbliższych dniach zostanie przeze mnie opublikowany. :)


A co dzisiaj? Przed momentem przeczytałam smutne wypowiedzi Kennetha Gangnesa, odnośnie jego kontuzji. Skoczek wspomina, że bardzo trudno pogodzić mu się z tą sytuacją i okropnie szkoda mu przyszłorocznych Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym w Lahti, ale wierzy także w sukces na igrzyskach w 2018 roku. Pozostaje trzymać za niego kciuki!

W niedawno ogłoszonym kalendarzu na Letnie Grand Prix zaszła jedna znacząca zmiana. Ze względu na kłopoty finansowe i przyszłoroczną Uniwersjadę, z organizacji letnich konkursów wycofały się Ałmaty. Wiadomo, że latem wielu skoczków nie wybiera się w dalekie podróżne, ale mimo wszystko szkoda, że na tym ładnym i nowoczesnym obiekcie zabraknie tych zawodów. W tym temacie polecam artykuł mojej dobrej koleżanki: http://skoki24.pl/2016/06/15/lgp-w-almatach-odwolane/

Nie wiem czy mam wspominałam, chyba nie, ale wzięłam udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, Pierwszy Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha i Stowarzyszenie ,,Siatkarze dla Hospicjum'', które dotyczy wiedzy o skokach narciarskich. Jest to konkurs odbywający się przez internet i przewidujący bardzo ciekawe nagrody. Około 20 czerwca mają pojawić się wyniki! Czekam z niecierpliwością, bo przyłożyłam się do odpowiedzi na pytania i wraz z niewielką pomocą kilku osób udało się znaleźć odpowiedzi na wszystkie zadania. Trzymajcie kciuki! :)

Karl Geiger, bo to jego dotyczy dzisiejszy post. Jest to niemiecki skoczek, który ma za sobą bardzo dobry sezon zimowy. Zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego oraz wielokrotnie startował w Pucharze Świata, osiągają dobre wyniki. W Lahti stał nawet na podium, zajmując 2 miejsce. Jestem bardzo szczęśliwa, że od Karla dostałam także plastron, wydaje mi się, że duża w tym zasługa mojej siostry, która narysowała mu piękny rysunek! Dodatkowo Karl to jeden z nielicznych skoczków, którego nie miałam okazji spotkać podczas zawodów, mam nadzieję, że już tego lata się to zmieni. :) Adres do Niemca mogę podać, jeśli ktoś napisze do mnie na maila.

Imię: Karl
Nazwisko: Geiger
Kraj: Niemcy
Klub: SC 1906 Oberstdorf
Data urodzenia: 11 lutego 1993
Rekord życiowy: 219,0 m na Letalnicy w Planicy (20 marca 2016)
Aktualizacja 12.08.2016r. oraz plastron Karla :)


Obecnie oddaje się kibicowaniu na Euro i jestem naprawdę dumna z naszej reprezentacji! Oby tak dalej chłopaki! :)
A jak się mają Wasze bilety na LGP? Kupiliście już? Zdecydowaliście się na wyjazd? Dla niezdecydowanych dodam, że naprawdę warto, bo skoki na żywo wiele zyskują, a najlepszym na to dowodem jest moja przyjaciółka, która namówiona przeze mnie do wyjazdu na Puchar Kontynentalny w zimie do Zakopanego, chętnie teraz w miarę możliwości mi towarzyszy. :)
Oczekujcie wywiadu, pozdrawiam! :)18 komentarzy:

 1. Gratuluję kolejnego plastronu! ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Ja w tym roku będę w B1 bo na A3 i A4 się nie załapałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale na B1 też jest naprawdę fajnie :) Ja właśnie chciałam spróbować czegoś innego :D

   Usuń
 3. Gratuluje !!!
  Zapraszam do mnie
  https://autografywiktorii.blogspot.com/2016/06/48-adam-parzych.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/06/96-sami-hyypia.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Zapraszam do mnie:
  http://autografy-julii.blogspot.com/2016/06/autograf-17-klemens-muranka.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje, plastron to na prawde seietna pamiatka, ktora cieszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! Zapraszam na Relacje ze Spotkania z Piotrkiem Żyłą i Olkiem Zniszczołem ^^ http://dreamerworldfototravel.blogspot.com/2016/06/spotkanie-z-piotrkiem-zya-i-olkiem.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje:)
  zapraszam na nowy post:
  http://autografyryska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję. http://autografyjr.blogspot.com/2016/06/werner-heel_18.html

  OdpowiedzUsuń