24 grudnia 2015

15. Piotr Żyła

Witam !
W wigilijne popołudniu chciałam przede wszystkim złożyć Wam kochani świąteczne życzenia. Życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia, miłości. Uśmiechu na twarzy, samych radosnych dni. Spełniania wszystkich marzeń, żebyście zawsze robili to co kochacie. Spędzania świąt w miłej i rodzinnej atmosferze !

Dzisiaj otrzymałam bardzo miłą informacje. Na stronie firmy Atlas, można było wysyłać swoje zdjęcia. Potem niektóre z nich zostana umieszczone na kasku Kamila Stocha, w którym wystąpi podczas Pucharu Świata w Zakopanem. No i udało się ! Moje zdjęcie również tam będzie. Także można powiedzieć, że będę lecieć razem z Kamilem :p Otrzymałam także certyfikat potwierdzający, że moje zdjęcie faktycznie tam będzie.
Biorę także udział w konkursie PZN na kartkę świąteczną dla sportowca, więc trzymajcie kciuki :)

Już niedługo rozpoczyna się Turniej Czterech Skoczni ! Ciekawa jestem, czy naszym skoczkom uda się chociaż troszeczkę poprawić formę i juz w Oberstdorfie zaprezentować z lepszej strony. Gorąco w to wierzę :) Wytypowanie faworytów jest dosyć trudne. Peter Prevc jest w świetnej formie, ale bardzo często turniej to zupełnie nowe rozdanie. Zobaczymy jak to będzie.

Piętnastym skoczkiem, którego autograf zaprezentuje jest Piotr Żyła. Zna go każdy, bez względu na to czy skokami się interesuje czy też nie. Jego wypowiedzi zawsze potrafią poprawić humor. Osobiście bardzo lubię odcinek Kuby Wojewódzkiego z udziałem Piotra. Ostatnio jego forma jest daleka od ideału, ale mam nadzieje, że popularny ,,Wiewiór'' pokona kryzys i znów będziemy cieszyć się jego świetnymi skokami. Piotr Żyła posiada zdobyte na Mistrzostwach Świata w Val di Fiemme i w Falun brązowe medala w drużynie. Jest także zwycięscom pucharowych zawodów w Oslo wspólnie z Gregorem Schlierenzauerem, Piotrek bardzo dobrze czuje się na skoczniach mamucich.

Imię: Piotr
Nazwisko: Żyła
Kraj: Polaska
Klub: KS Wisła
Data urodzenia: 16 stycznia 1987
Rekord życiowy: 232,5 m na Vikersundbakken w Vikersund (26 lutego 2012)
Pierwszą kartkę zdobyłam listownie, pisząc na adres :
Piotr Żyła

Pensjonat ,, Źródełko''
ul. źródlana 24
43 - 450 Ustroń
Natomiast kolejną kartę i podpisane zdjęcie mam z tegorocznego LGP w Wiśle. 

W szkole na mikołajki klasowe dostałam bardzo fajną książkę o psychologii sportu. Teraz będę mogła jeszcze lepiej rozumieć skoki narciarskie, w których ta dziedzina nauki to podstwa. Mój szkolny mikołaj wiedział co dobre :D
Mam także pomysł, że jeśli będę na jakiś imprezach sportowych to będę przygotowywała relacje z takich wyjść, ale co z tego wyjdzie zobaczymy.
Pozdrawiam także moją kochaną przyjaciółkę Gabrysie, która ostatnio miała urodzinki i zawsze chciała, żeby o niej wspomnieć. :)
Trzymajcie się ciepło ! :)

15 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2015/12/34-grzegorz-krychowiak.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! :D

  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację!
  Zapraszamy na nowy post -> http://autografypatrykaikingi.blogspot.com/2015/12/john-travolta-wymiana.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Pieter jest fantastyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję ;)
  Zapraszam na nowy post: http://autografymarty2000.blogspot.com/2015/12/krzysztof-kiljanski.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń