27 listopada 2015

11. Roman Koudelka

Cześć !
Jak Wam minął tydzień ? Wasze kolekcje na pewno z dnia na dzień są coraz większe. Ja też w tym tygodniu nie mogę narzekać, udało mi się otrzymać kilka wyczekiwanych odpowiedzi.
Za nami rozpoczęcie Pucharu Świata !
Z pewnością nie tak wyobrażaliśmy sobie wejście w sezon naszych skoczków. Jednak nie ma co rozpaczać, tylko mocno wspierać naszych skoczków i trzymać za nich kciuki. Wierzę, że na pewno będzie lepiej i będziemy mieć jeszcze wiele powodów do radości. W końcu dobrze przepracowane lato, zmiany w kadrach, współpraca z psychologiem jak w przypadku Maćka i Dawida na pewnie nie poszły na marne. Moim zdaniem w tej sytuacji cierpliwość popłaci. Także kibicujemy naszym w Kuusamo ! Dzisiaj niestety nie dam rady oglądnać zawodów, ale nadrobię zaległości :)

Dzisiaj chciałam przedstawić autograf czeskiego skoczka Romana Koudelki. Czech w zeszłym sezonie błysnął formą. Po za tym jest to skoczek, który w Pucharze Świata debiutował właśnie w Kuusamo w 2006 roku. Na swoim koncie posiada złoty medal Mistrzostw Świata Juniorów w 2007 roku z Planicy. Roman na podium Pucharu Świata stał 10 razy w tym 4 razy na jego najwyższym stopniu.

Imię : Roman
Nazwisko : Koudelka
Kraj : Czechy
Klub : LSK Lomnice nad Popelkou
Data urodzenia : 9 lipca 1989
Rekord życiowy : 226,5 m na Vikersundbakken w Vikersund (26 lutego 2012)Posiadam taką kartę na wymianę, jeśli ktoś byłby zainteresowany, propozycje można składać na maila :) a co do adresu to tym razem, adres również mogę podać w zamian za inny ;)

11 komentarzy: