6 listopada 2015

8. Andreas Wellinger

Cześć !
W tym tygodniu otrzymałam tylko jeden list :/ Jednak wierzę, że w kolejnym wszystko sobie nadrobie. Czas leci, do zimy coraz bliżej. Nasi skoczkowie odbyli zgrupowanie w Oberhofie. Jak wszyscy zgodnie przyznali podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Krakowie, są bardzo zadowoleni z pracy wykonanej w lecie i wierzą w udaną zimę. To ważne, bo przecież każdy sukces zaczyna się właśnie w głowie :) Przecież jak brzmi słynne już motto, które sama bardzo lubię ,, Trzeba sto razy przegrać, żeby raz wygrać''.

Dzisiaj postanowiłam pokazać autograf niemieckiego skoczka Andreasa Wellingera. Andi cieszy się ogromną popularnością wśród dziewczyn, czego nie sposób nie zauważyć, Podczas Letniej Grand Prix zawsze miał przy sobie spooree grono swoich wielbicielek. ;p
Jest to bardzo miły i rokujący zawodnik. Mimo młodego wieku, ma juz na swoim koncie na prawdę spore sukcesy, Osobiście bardzo lubię tego skoczka i mocno trzymam kciuki za jego karierę ! :)

Imię: Andreas
Nazwisko: Wellinger
Kraj: Niemcy
Klub: SC Ruhpolding
Data urodzenia: 28 sierpnia 1995
Rekord życiowy: 206,5 m na Letalnicy w Planicy (22 marca 2013)
Pierwszy autograf zdobyłam w tym roku podczas LGP, natomiast drugą kartę otrzymałam wypełniając formularz na stronie fluege,de lub wysyłając do nich maila, nie wiem, który sposób był skuteczny, ale chętnie podam je po kontakcie mailowym. Posiadam jednak adres do Andreasa, oto on :
Andreas Wellinger
Biathlonzentrum 1
83324 Ruhpolding
Germany

Co jakiś czas będą pojawiały się wywiady ze skoczkami, tak jak tydzień temu. Zawodnikom zadaje podobne pytania, aby porównać jakich zawodnicy mają idoli albo jakie są ich marzenia,
Pozdrawiam ! :)

12 komentarzy: