16 października 2015

5. Joachim Hauer

Hejka !
Syndrom wypalenia... Czym właściwie jest ? Jakie zagrożenia niesie ?
Parę lat temu bardzo głośno było o Svenie Hannawaldzie, który w jednym roku jest na absolutnym sportowym szczycie a w następnym staje się cieniem samego siebie. Brak motywacji, chęci...
W ostatnich dniach znów powrócił do nas temat wypalenia. Młodziutki norweski skoczek Phillip Sjoeen ogłosił, że nie ma motywacji do dalszego skakania, że potrzebuje nabrać dystansu. Dlaczego tak młodemu zawodnikowi brakuje chęci do skakania ? Co wpływa na jego psychikę tak mocno, że wyznacza mu barierę, której sam zawodnik nie może przebrnąć ? Czy to już syndrom wypalenia ? Miejmy nadzieje, że nie i sympatyczny skoczek szybko upora się ze swoimi problemami i powróci do rywalizacji :)

Dzisiaj pokaże Wam autograf Joachima Hauera. Norweg może pochwalić się solidnymi występami tego lata. Posiada ogromne możliwości, które jeszcze nie raz pokaże. Myśle, że jeśli utrzyma dobrą dyspozycje, będzie stałym elementem w norweskiej ekipie.

Imię : Joachim
Nazwisko : Hauer
Kraj : Norwegia
Klub : Baekkelaget Skiklubb
Data urodzenia : 2 lutego 1991
Rekord życiowy : 187,0 m na Kulm w Tauplitz (9 stycznia 2015)

Autograf Joachima zdobyłam, pisząc do niego na facebooku. Norweg był bardzo miły , podziękował za wszystko co mu napisałam i poprosił o mój adres. Kilka dniu później dostałam od niego list.
Ciekawostką jest to, że Joachim wysłał do mnie autograf w kopercie, której nie zakleił :p Na szczęście karta dotarła do mnie w całości :)


Jak Wam minął tydzień ? Kolekcje pewnie każdego dnia się powiększają :)

4 komentarze:

 1. Gratulacje! :))
  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację!

  Zapraszamy na nowy autograf z programu "Taniec z Gwiazdami".
  http://autografypatrykaikingi.blogspot.com/2015/10/nina-tyrka-norbi.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń